• Wakacyjna przygoda z harcerzami 2023

Hufiec ZHP Zgierz przy współpracy z Gminą Zgierz zaprasza dzieci w wieku 7-16 lat, z terenu Gminy Zgierz do skorzystania z półkolonii, które odbywać się będą w dwóch turnusach:

Turnus 1 w terminie: 24-28.07.2023 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grotnikach, Brzozowa 4.

Turnus 2 w terminie: 21-25.08.2023 Szkoła Podstawowa im. Króla Stefana Batorego w Szczawinie, Kościelna 21.

Opieka nad dziećmi będzie się odbywać od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-14:00.

W programie zapewnione są między innymi zajęcia plastyczne, gry zespołowe, zajęcia edukacyjne, zajęcia z pierwszej pomocy, profilaktyczne z Policją oraz wiele innych. Wykwalifikowana kadra instruktorska Hufca ZHP Zgierz gwarantuje bezpieczeństwo i dobrą zabawę przez cały czas trwania turnusów.

Koszt – wpisowe 50 zł. Zapisy i informacje pod numerami telefonów: 42 719 00 28, 662 954 954.

Ilość miejsc ograniczona.

• Wykaz podręczników do religii - rok szkolny 2023/2024

• Klasa I SP "Poznaję Boży świat" wydawnictwo „Jedność” (podręcznik)
            • Klasa II SP  "Odkrywam królestwo Boże"   (podręcznik)   wydawnictwo  „Jedność"