• ''ICIM'

•

W naszej szkole od 15 grudnia 2007 roku działa "Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej" w bibliotece szkolnej w ramach realizacji projektów Ministra Edukacji Narodowej współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. ICIM składa się z 4 stanowisk komputerowych oraz wielofunkcyjnego urządzenia (drukarka, skaner, ksero). Ze środków szkolnych zostało doposażone o kamery internetowe, słuchawki oraz zestaw głośników do kina domowego. Na co dzień jest wykorzystywane głównie przez nauczycieli i uczniów naszej szkoły w czasie godzin pracy biblioteki oraz na zajęciach pozalekcyjnych.Od roku szkolnego 2010/11 służy także jako szkolna baza dokumentów szkolnych (statuty, PSO, kalendarz roku szkolnego itp.).