• Październik

• W pździerniku w ramach projektu Nasza Eko - pracownia zostały zrealizowane następujące działania:

1. Odebrano zamówione pomoce dydaktyczne.

2. Trwały prace montażowe pomocy dydaktycznych.

3. Zostały posadzone kwiaty doniczkowe.

4.  Założono hodowę roślin owadożernych.

5  W ramach zajęć koła ekologicznego została założona hodowla ziół i  założono szklarnie przedstawiające ekosystem roślin wodnych, paprotników, mszaków oraz sykulentów.

6.  W ramach zajęć przyrody i biologii przeprowadzono następujące działania: fermantacja - przykład pozyskiwania energii do życia, wpływ wybranych czynników na proces fotosyntezy, spacer do lasu, zbiórka darów lasu, wykonanie jesiennych kompozycji, porównanie czystości rzeki Lindy z wodą kranową i mineralną w oparciu o wskaźniki chemiczne, czym jest prąd, budujemy proste przewody elektryczne, rozróżniamy przewodniki i izolatory, badanie zjawiska rozchodzenia się światła.